Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Global yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmeti veren firma, yılların birikimi ve tecrübesi doğrultusunda, yurt dışında üniversite okumak isteyen öğrencilere ücretsiz danışmanlık desteği vermektedir. Yurt dışı eğitimi almak isteyen öğrenciler, danışmanlar tarafından, yetenekli ve başarılı olduğu alanlar analiz edilerek, hangi ülke ve okulu tercih etmeleri gerektiği konusunda yardımcı olmaktadır. Yurt dışı eğitim danışmanlığı yapan kurum, Uluslar arası eğitim danışmanları derneği kurucu üyesi olarak, kaliteli hizmet anlayışını benimsemektedir.

Global Yurt dışı Eğitim Danışmanlığının Sunduğu Hizmetler

Global yurt dışı eğitim danışmanlığı, uzun yıllar edindiği tecrübeler doğrultusunda, güvenilir hizmet vermektedir. Ücretsiz yurt dışı eğitim danışmanlığı ile zorlu evrak işlerinin tamamlanması sürecinde destek olmaktadır. Vize evrakları kontrolü, okul, konaklama ve transfer gibi yerlerle yazışmaların yapılması, kampanya ve özel seminer gibi bilgilerin paylaşımının yapılması ve en önemli nokta olan, yurt dışı eğitimlerinde istenen sağlık sigortasının yapılması hizmetlerini sağlamaktadır.

Global Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hakkında

Danışmanlık şirketi olarak, öğrencilere yurtdışı eğitimi hakkında ücretsiz danışmanlık yapılmaktadır. Uzun yılların verdiği tecrübeler doğrultusunda, öğrencilerin ilgi ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, eğitim için en uygun okula yönlendirme yapılmaktadır. Hizmet konusunda, evrak tamamlama işlemlerinin bilirkişiler tarafından takip edilmesi önerilmektedir. Yazışma konusunda iletişimi ve bağlantıları kuvvetli olan ve tecrübe sahibi kişilerden danışmanlık eğitimi alınmalıdır. Özellikle yurtdışı eğitiminde eksik evrak sunmak, geri dönülmez hatalara neden olabilir. Bunun için profesyonel destek alınması doğru bir adım olacaktır.

 

BENZER YAZILAR
YORUMLAR
KPSS
KAMU PERSONEL
SEÇME SINAVI

03 Mart 2018

KPSS
SIKÇA SORULAN SORULAR
KPSS
DERS DOKÜMANLARI
KATEGORİLER